Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 17 X 2021r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Pragniemy ze smutkiem ale też z nadzieją radosnego Zmartwychwstania poinformować o śmierci Ks. Kazimierza Buchalika długoletniego proboszcza naszej parafii /25 lat/. Uroczystości pogrzebowe w naszej świątyni rozpoczną się w czwartek 21.10. modlitwą różańcową o godz.10.15, następnie msza św. o godz.11.00 a po mszy św. odprowadzenie do grobu od pierwszej bramy na cmentarzu przy ul. Żwirowej. Polecamy zmarłego kapłana miłosierdziu Bożemu.

2.Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii w miesiącu październiku codziennie, także w niedzielę o godz.17.30. Różaniec dla dzieci w poniedziałki i czwartki o godz.17.30.

3.Dzisiaj w parafii św. Maksymiliana M. Kolbe mszą św. o godz. 18.00 rozpocznie się KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI.

4.Koncert Muzyki Sakralnej w 43 – rocznicę InauguracjiPontyfikatu św. Jana Pawła odbędzie się w czwartek 21 X o godz.19.00 w gorzowskiej katedrze.

5.Zbliża się miesiąc listopad. To szczególny czas modlitwy za naszych zmarłych. Kartki na wypominki możemy zabrać ze sobą w kruchcie kościoła. Wypominki z zaznaczeniem dnia od 1 do 8 listopada /oktawa / prosimy składać w zakrystii, kancelarii lub na tacę.

6.Po mszy św. możemy nabyć prasę katolicką.

Życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.