Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU 18 GRUDNIA 2022r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Roraty z udziałem dzieci w poniedziałek i środę o godz. 18.00. Dla dorosłych we wtorek, czwartek i piątek o godz.7.00.

2.Spowiedź św. W tym tygodniu od poniedziałku do piątku od godz.6.45 i 17.30.

3.W środę odwiedziny chorych, których możemy zgłosić w zakrystii bądź w biurze parafialnym

4.W czasie kolędy po Nowym Roku odwiedzać będziemy parafian tylko na zaproszenia.Kartki-zaproszenia na wizytę kolędową możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Zaproszenia można złożyć do końca roku na tacę, w zakrystii lub biurze parafialnym. Równocześnie informujemy, że w styczniu będą odprawiane msze św.kolędowe jak w ubiegłym roku dla chętnych kolędowania w innej formie. Prosimy też o przekazanie tej informacji osobom chorym i starszym.

5.W piątek po mszy św.wieczornej /ok.18.30/ będziemy przygotowywać dekorację świąteczną.Zwracam się z prośbą do Panów o pomoc w budowie Szopki Betlejemskiej.

6.W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Zachowajmy w tym dniu post wg staropolskiej tradycji.W sobotę nie będzie mszy św. o godz.7.00.

7.Msze św. Pasterskie w naszej parafii o godz.22.00 i 24.00. W pierwszy dzień świąt nie będzie mszy św.o godz.7.30 Pozostałe msze św. w I i II dzień świąt według porządku niedzielnego.

8.Po mszy św. możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece “Caritas” na stół wigilijny.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.