Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ADWENTU 11 GRUDNIA 2022r.

Ogłoszenia parafialne /

Gościmy dzisiaj w naszej parafii alumnów i wykładowców Wyższego Seminarium Duchownego w ramach przygotowań do świąt Bożego Narodzenia.

Dzisiaj w czasie mszy św. o godz. 12.30 poświęcimy dzieciom I-Komunijnym medaliki.

Roraty z udziałem dzieci w każdy poniedziałek, środę i piątek adwentu o godz. 18.00.Roraty we wtorek, czwartek i sobotę o godz.7.00.

We wtorek /13 XII/ o godz.18.00 w gorzowskiej katedrze msza św. w intencji ofiar stanu wojennego /41 rocznica/

Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych, które ukończyły 21 rok życia w czwartek /15 XII/ o godz.19.00 w salce katechetycznej na plebanii.

W czasie kolędy po Nowym Roku odwiedzać będziemy parafian tylko na zaproszenia.Kartki-zaproszenia na wizytę kolędową możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Zaproszenia można złożyć do końca roku w kościele. Równocześnie informujemy, że w styczniu będą odprawiane msze św.kolędowe jak w ubiegłym roku dla chętnych kolędowania w innej formie.

Dnia 16 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy młodzież klas VII i VIII w ramach formacji do S.Bierzmowania na “Adwentowy Wieczór Młodych” w kościele

Po mszy św. możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece “Caritas” na stół wigilijny.Po mszy św. Możemy nabyć prasę katolicką.

Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.