Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 4 GRUDNIA 2022r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Po mszy św. zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie.

2.Po mszy św. o godz.9.30 spotkanie członków “Żywego Różańca”.

3.Roraty z udziałem dzieci w każdy poniedziałek, środę i piątek adwentu o godz. 18.00. We wtorek, czwartek i sobotę o godz.7.00.

4.W czwartek /8 XII/ przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Msze św. W naszej parafii o godz.7.00 i 18.00.

5.Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych, które ukończyły 21 rok życia rozpocznie się w czwartek /8 XII/ o godz.19.00 w salce katechetycznej na plebani.

6.W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii alumnów i wykładowców Wyższego Seminarium Duchownego w ramach przygotowania do świąt Bożego Narodzenia.

7.W czasie kolędy po Nowym Roku odwiedzać będziemy parafian tylko na zaproszenia.Kartki-zaproszenia na wizytę kolędową możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Zaproszenia można złożyć do końca roku w kościele. Równocześnie informujemy, że w styczniu będą odprawiane msze św.kolędowe jak w ubiegłym roku dla chętnych kolędowania w innej formie.

8.W przyszłą niedzielę w czasie mszy św. o godz. 12.30 poświęcimy dzieciom I-Komunijnym medaliki.

9.Dnia 16 grudnia o godz. 19.00 zapraszamy młodziżklas VII i VIII w ramach formacji do S.Biemowania na Adwentowy Wieczór Młodych w kościele

10.Po mszy św. możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece “Caritas” na stół wigilijny. Osoby,które chciałyby pomóc najuboższym mogą zabrać ze sobą TORBY CARITAS /w zakrystii/ i wypełnione produktami przynieść przed świętami do zakrystii.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.