Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ ADWENTU 10 GRUDNIA 2023 r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Dzisiaj II Niedziela Adwentu – po mszy św. zbiórka do puszek na pomoc kościołowi katolickiemu na Wschodzie.

2.Dzisiaj mszą św. o godz. 11.00 rozpocznie się spotkanie młodzieży z klas VIII przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii; a podczas mszy św. o 12.30 poświęcimy medaliki, dzieciom przygotowującym się do Komunii Świętej w naszej parafii.

3.Roraty dla dzieci w naszej parafii w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Roraty dla dorosłych w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00.

4.W czasie kolędy po Nowym Roku odwiedzać będziemy parafian tylko na zaproszenia.Kartki-zaproszenia na wizytę kolędową możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Zaproszenia można złożyć do końca roku w kościele. Równocześnie informujemy, że w styczniu będą odprawiane msze św.kolędowe jak w ubiegłym roku dla chętnych kolędowania w innej formie.

5.Po mszy św. możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece na stół wigilijny.Osoby, które chciałyby pomóc najuboższym mogą ze sobą zabrać TORBY CARITAS /w zakrystii/ i wypełnione produktami dostarczyć przed świętami do zakrystii.

6.Za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.Po mszy św. możemy nabyć prasę katolicką/magazyn „Historia Kościoła”.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.