Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA NIEDZIELĘ ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA 31 GRUDNIA 2023 r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Dzisiaj w ostatni dzień roku przypada niedziela. Msze św. wg porządku niedzielnego z wyjątkiem mszy św. wieczornej o godz.18.00. Zapraszamy na mszę św. o godz.17.00 wraz z nabożeństwem dziękczynno -błagalnym z podziękowaniem za miniony rok.

2.Jutro uroczystość Matki Bożej Rodzicielki a zarazem Nowy Rok -Światowy Dzień modlitwy i Pokój. Msze św. według porządku niedzielnego z wyjątkiem mszy św. o godz.7.30.

3.W związku z planowanym na 6 stycznia zakończeniem peregrynacji w diecezji relikwii Bł. rodziny Ulmów jest możliwość włączenia się już w piątkowy wieczór /o godz.21.00/ w powitanie relikwii w gorzowskiej katedrze i godzinną adorację Najśw. Sakramentu oraz możliwość osobistej modlitwy w sobotę /6.01./ od godz.7.00.. O godz.10.30 msza św.pod przewodnictwem Bpa Tadeusza Lityńskiego na zakończenie peregrynacji w diecezji.

4.W sobotę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Msze św. w naszej parafii : 7.30, 9.30, 11.00 i 18.00. /Nie będzie mszy św. o godz.12.30/ W czasie mszy św. poświęcimy wodę, kredę i kadzidło.

5.X Orszak Trzech Króli rozpocznie się o godz.13.00 na Placu Grunwaldzkim a zakończy się „w Gorzowskim Betlejem „ na Placu Katedralnym. Bliższe informacje znajdziemy na plakatach i ulotkach informujących o tym wydarzeniu.

6.W czasie kolędy po Nowym Roku odwiedzać będziemy parafian tylko na zaproszenia.Kartki-zaproszenia na wizytę kolędową możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Zaproszenia można złożyć do końca roku w kościele. Równocześnie zapraszamy na mszę św. kolędową 6 stycznia o godz.18.00 tak jak w ubiegłym roku dla chętnych kolędowania w innej formie.

7.Od wtorku /2.01./ rozpoczynamy w naszej parafii wizytę duszpasterską – kolędę. Początek kolędy codziennie od godz.16.00. Msze św. w tygodniu będą odprawiane w okresie kolędowym tylko o godz.7.00 rano /z wyjątkiem soboty/

8.W okresie kolędowym Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w soboty od godz.9.00 – 10.00. W ważnych sprawach /pogrzeb, wezwanie do chorych/ o każdej porze dnia.

PORZĄDEK KOLĘDY NA NAJBLIŻSZY TYDZIEŃ

wtorek/2.01/ ul.Wawrzyniaka

środa /3.01/ ul.Przemysłowa,Kolejowa, Grobla,Wąska i Wał Okrężny

czwartek /4.01/ ul. Zagrodowa, Wschodnia i Zachodnia

piątek /5.01./ ul.Kobylogórska i Ziemiańska

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia