Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ RODZINY 26 XII 2021 r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Dzisiaj II-gi dzień świąt Bożego Narodzenia-patronalne święto wszystkich rodzin. Msze sw. według porządku niedzielnego.

2.W środę o godz. 18.00 msza św. dziękczynna w intencji Ks.Rafała z okazji 40-rocznicy urodzin. Zapraszamy do wspólnej modlitwy

3.W piątek /31 XII/ ostatni dzień roku kalendarzowego.Msza św. na zakończenie roku wraz z nabożeństwem zostanie odprawiona o godz.17.00. Serdecznie zapraszamy. Ks.Biskup Diecezjalny udzielił na ten dzień dyspensy od pokarmów mięsnych.

4.W sobotę uroczystość Bożej Rodzicielki – Nowy Rok 2022 – światowy dzień modlitw o Pokój.Msze św. wg porządku niedzielnego z wyjątkiem mszy św. o godz.7.30

5.Pragniemy podziękować Panom za piękne zaangażowanie w przygotowanie szopki i dekoracji świątecznej, za ofiarowane choinki, siano, ozdoby choinkowe. Każdemu za otwarte serca i gesty życzliwości.

6.Ze względu na stan pandemii wizyta duszpasterska “Kolęda” odbywać się będzie w zmienioej formie /podobnie jak w ubiegłym roku/. Zamiast odwiedzin Parafian w ich domach zapraszamy na spotkanie kolędowe do naszego kościoła.Bliższe informacje podamy w przyszłą niedzielę.

7.Starajmy się w tym trudnym czasie o zachowanie bezpieczeństwa i wzajemną pomoc.

   Życzymy pięknego świętowania w gronie rodziny i bliskich.