Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXVIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W CIĄGU ROKU 15 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Jutro przypada Dzień Papieski. Dzisiaj po mszy św. zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia przeznaczone dla uzdolnionej a zarazem ubogiej młodzieży. Jutro /16 X/ w gorzowskiej katedrze o godz.18.00 msza św. w intencji Ojczyzny pod przewodnictwem Ks.Bpa Tadeusza Lityńskiego.

2.Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii odprawiane jest codziennie o godz.17.30.

3.Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z udziałem dzieci: poniedziałek i czwartek, godz. 17.30, różaniec z udziałem młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w każdy piątek października o godz. 17.30.

4.Kurs Przedmałżeński rozpocznie się dzisiaj mszą św. o godz.18.00 w parafii św. Maksymiliana Marii Kolbe przy ul. Czereśniowej.

5.W środę przypada święto św. Łukasza Ewangelisty. Pamiętajmy w modlitwie o pracownikach Służby Zdrowia.W czasie mszy św. udzielimy Sakramentu Namaszczenia Chorych.

6.Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla dorosłych, którzy ukończyli 21 rok życia rozpocznie się w piątek 20 października o godz.19.30. w parafii Najświętszego Zbawiciela przy ul. Niemcewicza.

7.Zbliża się miesiąc listopad.To czas pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki za zmarłych w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych będą polecane od 2 do 8 listopada po mszach św. wieczornych. Dnia 2 listopada dodatkowo po mszy św. o godz.9.00. Prosimy o zaznaczenie dnia w którym chcemy polecać naszych bliskich. Kartki na wypominki możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.