Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA XXIX NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W CIĄGU ROKU 22 PAŹDZIERNIKA 2023 r.

Ogłoszenia parafialne /

1. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii odprawiane jest codziennie o godz.17.30.

2.Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe z udziałem dzieci: poniedziałek i czwartek, godz. 17.30, różaniec z udziałem młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w każdy piątek października o godz. 17.30.

3.We wtorek /24.10/ msza św. wotywna ku czci Ducha Świętego.

4.W sobotę / 28 X/ przypada święto – świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Jest to święto patronalne Ks.Bpa Diecezjalnego Tadeusza Lityńskiego. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w Jego intencji w czasie wieczornej mszy św.

5.„Gorzowskie Pielgrzymowanie” do Witnicy rozpocznie się w sobotę o godz.8.00. z kościoła św. Wojciecha o godz.8.00

6.Zbliża się miesiąc listopad.To czas pamięci o naszych bliskich zmarłych. Wypominki za zmarłych w oktawie uroczystości Wszystkich Świętych będą polecane od 2 do 8 listopada po mszach św. wieczornych. Dnia 2 listopada dodatkowo po mszy św. o godz.9.00. Prosimy o zaznaczenie dnia w którym chcemy polecać naszych bliskich. Kartki na wypominki możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła.

7.W tym roku uroczystość Wszystkich Świętych na cmentarzu przy ul. Żwirowej rozpocznie się procesją o godz. 14.00 przy II-ej bramie /nowej/ a zakończy się mszą św. w miejskiej kaplicy.

8.Po mszy św. możemy nabyć prasę katolicką.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.