Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ ADWENTU 24 GRUDNIA 2023 r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Dzisiaj /24.12./ przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msze św. w naszej parafii będą odprawiane o godz. 7.30, 9.30 i 11.00. Nie będzie mszy św. o godz.12.30 i 18.00. Starajmy się w tym dniu zachować tradycję i zachować wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.

2.Pasterka w naszej parafii o godz.22.00 i 24.00.

3.Msze św. w I- szy dzień świąt Bożego Narodzenia wg porządku niedzielnego /nie będzie mszy św. o godz.7.30/

4.W II-gi dzień świąt Bożego Narodzenia przypada święto św.Szczepana męczennika. Msze św. w naszej parafii wg porządku niedzielnego.

5.W czasie kolędy po Nowym Roku odwiedzać będziemy parafian tylko na zaproszenia.Kartki-zaproszenia na wizytę kolędową możemy zabrać ze sobą przy wyjściu z kościoła lub w zakrystii. Zaproszenia można złożyć do końca roku w kościele. Równocześnie informujemy, że w styczniu będą odprawiane msze św. kolędowe jak w ubiegłym roku dla chętnych kolędowania w innej formie.

6.W sobotę /30 grudnia/ na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie opłatkowe grupy parafialne z naszej parafii do salki katechetycznej na plebanii.

7.W ostatni dzień roku przypada niedziela. W tym dniu msze św. wg porządku niedzielnego z wyjątkiem mszy św. wieczornej o godz.18.00. Zapraszamy na mszę św. o godz.17.00 wraz z nabożeństwem dziękczynnym za miniony rok.

8.Pragniemy podziękować Drogim Parafianom za pomoc w przygotowaniu świąt Bożego Narodzenia. Panom za przygotowanie dekoracji, za choinki, siano za wszelkie dary złożone na potrzeby ubogich, za każdy gest życzliwości.

9.Po mszy św. możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece „Caritas” na stół wigilijny.