Go to the top

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA I NIEDZIELĘ ADWENTU 3 GRUDNIA 2023 r.

Ogłoszenia parafialne /

1.Dzisiaj I-Niedziela Adwentu. W czasie mszy św. poświęcimy wieńce adwentowe.

2.Roraty dla dzieci w naszej parafii w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 18.00. Roraty dla dorosłych w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 7.00.

3.W czwartek o 16.30 w salce katechetycznej na plebanii swoje spotkanie będzie miała Wspólnota „Przyjaciół Paradyża”.

4.Przygotowanie do Sakramentu Bierzmowania dla osób dorosłych rozpocznie się w naszej parafii 7 XII /czwartek/ o godz.19.00.

5.W piątek przypada uroczystość Niepokalanego Poczęcia N.M.P. Siostry ze zgromadzenia Maryi Niepokalanej zapraszają na “GODZINĘ ŁASKI”, która będzie w naszym kościele od godz.12.00 -13.00.

6.Odwiedziny chorych przed świętami Bożego Narodzenia w tym miesiącu wyjątkowo 9 XII /II-Sobota miesiąca/

7.W przyszłą niedzielę mszą św. o godz. 11.00 rozpocznie się spotkanie młodzieży z klas VIII przygotowującej się do Sakramentu Bierzmowania w naszej parafii; a podczas mszy św. o 12.30 poświęcimy medaliki, dzieciom przygotowującym się do Komunii Świętej w naszej parafii. Medaliki proszę zakupić we własnym zakresie.

8.Po mszy św. możemy zaopatrzyć się w poświęcone opłatki i świece na stół wigilijny.Osoby, które chciałyby pomóc najuboższym mogą ze sobą zabrać TORBY CARITAS /w zakrystii/ i wypełnione produktami dostarczyć przed świętami do zakrystii.

9.Parafialny Zespół CARITAS w dniach 8 grudnia od godz.15.00-18.00 i 9 grudnia od godz.9.00- 18.00 prowadzi zbiórkę żywności w Netto i Biedronce obok Nova Park dla potrzebujących tylko z naszej parafii.Za okazaną pomoc i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

Po mszy św. możemy nabyć prasę katolicką/magazyn „Historia Kościoła”.

Życzymy miłej niedzieli i błogosławionego tygodnia.